Biz Kimiz ?

Hakkımızda

SvS MEKATRONİK, 2017 yılında kurulduğu günden beri geleceğe yönelik yenilikçi fikirler ile mekatronik alanında önemli bir parçası haline gelmiştir. Farklı mühendislik hizmetleri kapsamında toplumsal gelişmeye destek olacak son teknolojileri kullanıyoruz. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize uygulamalı mühendislik hizmetleri sunuyoruz.

Vizyon

Faaliyet gösterdiği her sektöre önde gelen firmalar arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede mekatronik sistem üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Misyon

Üretim sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak mekatronik sistemler için gerekli olan mekanik tasarım, mekanik üretim, elektrik tasarım, elektrik montaj ve endüstriyel yazılım gibi uygulamaları kendi iç departmanlarında, kendi kadrosu ile gerçekleştirerek inovatif bir yapı olmuştur.

Ar-Ge

Tübitak ve KOSGEB gibi Ar-Ge destekleri alarak dünyada ki teknolojiyi yakından takip eden SvS Mekatronik; Kümes otomasyonları, Dozajlama Sistemleri, Seramik Yapı, Seri üretim Makineleri, Konveyör Taşımacılığı sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde, Türkiye'de ve Dünya'da ilk olma özelliği taşıyan projeler gerçekleştirmektedir.

TÜBİTAK 1512 BİREYSEL GENÇ GİRİŞİMCİLER DESTEĞİ (KÜMES HAYVANLARI İÇİN OTOMATİK SAĞLIK TESTİ)
KOSGEB AR-GE & İNOVASYON DESTEĞİ PROJESİ (CNC HASSAS BOBİN SARMA MAKİNESİ)
Tasarım

Hayata geçirilecek projenin hizmet edeceği sektöre yönelik gereksinim ve birlikte çalışacağı üretim ekipmanlarının özelliklerine uygun olarak tasarım ve AR-GE ekibi tarafından üretiminden montaj aşamasına kadar olan tüm basamakların tasarlanması.

İmalat

Projelerimizin tüm aksamları kendi bünyemizde yer alan ekipmanlar, tecrübeli ekip ve kaliteli işçilik ile imal edilmektedir.

Yazılım

Tecrübeli yazılım ekibimiz tarafından sistemin analizi yapılmakta ve bu veriler doğrultusunda ilgili projenin kontrol panel tasarımı ve kendine özel yazılımı yapılmaktadır.

Servis

Tamamlanan projenin üretim hattında devreye alınması, firma personellerine sistemin kullanımı hakkında eğitim verilmesi ve sistemin çalışması ile ilgili teknik bilgiler deneyimli teknik ekibimiz tarafından aktarılmaktadır.