Anahtar Teslim Projeler

Svs Mekatronik eksiksiz anahtar teslim çözümler sunar. En karmaşık ve sofistike projelerinizle başından sonuna kadar ilgileniyoruz. Planlama ve koordinasyondan yeni anahtar teslim projenizin uygulanmasına kadar her süreci denetliyoruz. Svs Mekatronik proje yöneticiniz olarak hareket edecek ve böylece yolun her adımında tüm istek ve ihtiyaçlarınızı iletebilecek. İzmi’de ofisimizde Üç Boyutlu Tasarım(Solidworks İzmir), Üretim ve Montaj ekiplerimiz SvS Mekatronik Mühendislik firmasında olduğundan, nihai ürünün kalitesinin yüksek olacağından emin olabilirsiniz.
Neden anahtar teslim bir proje seçmelisiniz?
Kesintisiz bir şekilde mevcut bir iş sürecine uygulanmak üzere anahtar teslimi çözümler oluşturulur. Biz sizin için anahtar teslim projenizi hayata geçirirken siz günlük işlemlerinize devam edebilir, zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Tedarikçileri kovalama ve pahalı faturalar alma günleri geride kaldı. Size dolaylı maliyetlerden tasarruf sağlayarak daha hızlı teslim süreleri sağlayabiliriz.SvS Mekatronik’de tüm uygulama yolculuğu boyunca tam destek sağlıyoruz. Her türlü sorunuzu yanıtlamak için uzman ekibimiz hizmetinizdedir. Ortak olduğumuz her tedarikçi, sizin çıkarlarınızı da göz önünde bulundurur, bu da her zaman başarılı anahtar teslimi projelerle sonuçlanır.Anahtar teslimi bir çözümü tercih etmek, iletişiminizin mükemmel şekilde çalışması anlamına gelir. Tüm departmanları tek bir erişim noktasında birleştirebiliriz. Bir değişiklik yapmak istediğinizde tasarımcıları ve tedarikçileri aramak yerine, tek bir iletişim noktasıyla kolaylaştırılmış iletişimden yararlanabilirsiniz. Sonuç olarak, değişiklikleriniz daha hızlı uygulanabilir.

Anahtar teslim çözümler nasıl çalışır?

Svs Mekatronik tarafından ele alınan anahtar teslimi çözümler yaklaşımında ön sipariş süreci ve sipariş sonrası süreç olmak üzere iki farklı aşama vardır .

Ön sipariş süreci

Anahtar teslim projenizin başlangıcında, satış öncesi mühendislik ekibimiz, karmaşık işleme denemelerini kendi bünyesinde gerçekleştirecektir. Bu sonuçlardan uzmanlarımız daha sonra ayrıntılı zaman tahminleri ve üretim çözümleri hazırlayacaktır.Ekibimiz, önerilen anahtar teslimi çözümün nihai sunumunu yapacaktır. Bu toplantılara üretim, tasarım, kalite, ekiplerinizin yanı sıra üst yönetimden üyeler katılacaktır.Önerilen tüm anahtar teslimi çözümlerde SvS Mekatronik, projeyi, tedarik kapsamı ve ölçeği ile ilgili net ve üzerinde anlaşmaya varılan parametrelere göre üstlenecek ve böylece müşteriden risk unsurunu ortadan kaldıracaktır.

Sipariş sonrası süreç

En başarılı anahtar teslim projeyi sağlamak için SvS Mekatronik ile müşteri arasında yakın bir çalışma ilişkisi çok önemlidir. Her şeyin sorunsuz çalışması için net iletişim ve tanımlanmış zaman dilimleri gereklidir. Bu, tüm tarafları içeren düzenli, devam eden ve stratejik toplantılarla desteklenen bir proje planı ile sağlanacaktır.SvS Mekatronik’nin Proje Yönetimi ve Uygulamaları Mühendislik ekibi, anahtar teslim projenin zamanında ve bütçe dahilinde tamamlanmasını sağlayacaktır. SvS Mekatronik Servis Mühendisliği ekibi, tüm elemanların teslimatını, yüklenmesini ve konumlandırılmasını, ardından makine ve ekipmanın kurulumunu ve devreye alınmasını denetleyecektir. Uygulama Mühendisliği ekibi, başarılı tekrar geçişini sağlamak ve kararlaştırılan eğitim programını sunmak için sahada olacaktır.

Anahtar Teslim Çözümler Uygun Maliyetli midir?

Projenizi İzmir’de atölyemizde tasarım(İzmir Solidworks Tasarımı) imalat, mekanik montaj(İzmir Makina Tasarımı ve İmalatı) ve otomasyon(İzmir Otomasyon) aşamalarını tamamlayarak devreye alıyoruz. Çalışmalarımızın bitiminde sizleri SvS Mekatronik İzmir ofisimizde ağırlayarak veya fotoğraf/video ile projenizi sizlere sunuyoruz. Daha sonra makinanızı fabrikanızda devreye alarak prosesinize uygun otomasyon sistemleri(İzmir Mekatronik) ile adapte ediyoruz.
WhatsApp
  • Phone