hAKKIMIZDA

About Company

Araştırma ve Geliştirme ile Mühendislik Danışmanlığında Öncü Çözümler Sunuyoruz

SvS MEKATRONİK, 2017 yılında kurulduğu günden beri geleceğe yönelik yenilikçi fikirler ile mekatronik alanında önemli bir parçası haline gelmiştir. Farklı mühendislik hizmetleri kapsamında toplumsal gelişmeye destek olacak son teknolojileri kullanıyoruz. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize uygulamalı mühendislik hizmetleri sunuyoruz.

Vizyonumuz; Faaliyet gösterdiği her sektöre önde gelen firmalar arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli
gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede mekatronik sistem üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.

Misyonumuz; Üretim sektörlerinin ihtiyaçlarını karşılayacak mekatronik sistemler için gerekli olan mekanik tasarım, mekanik üretim, elektrik tasarım, elektrik montaj ve endüstriyel yazılım gibi uygulamaları kendi iç departmanlarında, kendi kadrosu ile gerçekleştirerek inovatif bir yapı olmuştur.

Daha fazla bilgi için bize ulaşın

0531 942 81 61 yada info@svsmekatronik.com

Mühendislikte Mükemmellik ve İnovasyonla Geleceğe Yatırım Yapıyoruz

SvS Mekatronik farklı sektörlerin değişen zorluklarına donanımlı ve uzman mühendislik ekibiyle yeni teknoloji ile yanıt vermektedir. Makinelerin ve proseslerin takibi ve kontrolüne yönelik, verimlilik ve kalite arttırıcı güvenilir otomasyon çözümleri sunar.Elektronik tasarım ve gömülü yazılım, konusunda uzman ve tecrübeli Ar-Ge personellerimiz ile pcb tasarım ve yazılımı ihtiyaçlarınıza cevap vermekteyiz.

Ar-Ge

Tübitak ve KOSGEB gibi Ar-Ge destekleri alarak dünyada ki teknolojiyi yakından takip eden SvS Mekatronik; Kümes otomasyonları, Dozajlama Sistemleri, Seramik Yapı, Seri üretim Makineleri, Konveyör Taşımacılığı sektörleri başta olmak üzere birçok sektörde, Türkiye'de ve Dünya'da ilk olma özelliği taşıyan projeler gerçekleştirmektedir.

Tasarım

Hayata geçirilecek projenin hizmet edeceği sektöre yönelik gereksinim ve birlikte çalışacağı üretim ekipmanlarının özelliklerine uygun olarak tasarım ve AR-GE ekibi tarafından üretiminden montaj aşamasına kadar olan tüm basamakların tasarlanması.

İmalat

Projelerimizin tüm aksamları kendi bünyemizde yer alan ekipmanlar, tecrübeli ekip ve kaliteli işçilik ile imal edilmektedir.

Yazılım

Tecrübeli yazılım ekibimiz tarafından sistemin analizi yapılmakta ve bu veriler doğrultusunda ilgili projenin kontrol panel tasarımı ve kendine özel yazılımı yapılmaktadır.

Servis

Tamamlanan projenin üretim hattında devreye alınması, firma personellerine sistemin kullanımı hakkında eğitim verilmesi ve sistemin çalışması ile ilgili teknik bilgiler deneyimli teknik ekibimiz tarafından aktarılmaktadır.

PartnerleriMİZ ve iş ortaklarımız