Dozajlama Sistemi

SvS Mekatronik, CNC (Bilgisayar Sayısal Kontrol) makineleri tasarlar ve üretir. Mekaniği tasarlıyoruz, elektroniği tasarlıyoruz, işlemci ürün yazılımını geliştiriyoruz ve onu kontrol etmek için yazılımı yazıyoruz. SvS Mekatronik, araştırma ve geliştirme, üretim, otomasyon gerektiren görevleri gerçekleştirmek için benzersiz yeni makinelerin tasarımı ile ilgilenir..

Teknik Özellikler

Üretim süreciniz, dökme malzemelerin ve birden fazla malzemenin doğru bir şekilde tartılmasını gerektiriyorsa, otomatik bir tartım harmanlama sistemine ihtiyacınız olabilir.
Otomatik tartım gruplama sistemi, ürün kalitesinin yanı sıra toplu taşıma işleminizin verimliliğini, doğruluğunu ve sanitasyonunu da maliyet etkin bir şekilde iyileştirecektir.
Prosesiniz ister tekli, ister çoklu içerik içeriyor olsun, SvS Mekatronik; optimum tartım harmanlamanızın yanı sıra tartılacak bileşenlerin sayısı ve konumu dahil olmak üzere üretim gereksinimlerinizi karşılamak için özelleştirilebilen ve uygulanabilen çok çeşitli tartım harmanlama sistemleri ve bileşenleri sunar.

Sistem Tipleri ve Seçenekler:

*Ağırlık kazancı sistemleri
*Kilo kaybı sistemleri
*Yüksek oranlı toplu dolum ve düşük oranlı damlama dolum sistemleri
*Küçük ve mikro bileşenler dahil çoklu bileşen dozaj sistemleri
*Gravimetrik ve hacimsel besleme

Özellikler ve faydalar:

*Reçete yönetimi ve raporları
*Kilo kaybı sistemleri
*Yüksek doğrulukta yük hücreleri(Loadcell) ve ölçek kontrolörleri
*Değişken tarifler için esnek kullanım
*Sürekli tartım
*Ürün kalitesini artırır
*Doğru ve tutarlı karışımlar