Özel Makine Tasarım ve İmalatı

Fabrikanızda keşif yaparak sizleri dinliyoruz. Prosesi görerek, fikirlerinizi ve gerekli bilgileri sizden alarak ön çalışma ve fiyat teklifimizi hazırlama süreçine geçiyoruz. İşinizin proses sürecini hızlandırmak, kalitenizi artırmak ve müşterilerinizi mennun etmek için bizler Arge-Tasarım-Mühendislik hizmetlerimiz ile bilgisayar ortamında Lisanslı SOLİDWORKS CAD progrmalarımız dahilin de prosesinize uygun, yenilikçi teknoloji çözümler ile tasarımlarımızı, araştırmalarımızı tamamlıyoruz. Tamamladığımız Arge-Tasarım-Mühendislik hizmetlerimizin sonucunda; “Müşteri Onay Toplantısı” düzenleyerek çalışmalarımızı, ürün hakkındaki bilgi birikimimizi sizlerle paylaşarak sonuç için prosesinizi iyileştirmek hedefimizdir.

Fabrikanızda Keşif

İşinizi en iyi bilen sizsiniz.İşinizi sizden dinliyor, prosesi gözlemliyoruz.

Ön çalışma ve Fiyat Teklifi

Prosesi, makinayı anlatan ufak bir sunum ve fiyat teklifi hazırlıyoruz.

Müşteri Onay Toplantısı

Onayınızı aldıktan sonra, imalata uygun Arge-Tasarım-Mühendislik hizmetlerimizi bitiriyoruz. Projenizi imalat aşamalarına hazırlıyor ve üretime alıyoruz.

Kaliteli Hizmet/ MUTLU MÜŞTERİ(Proje Bitimi ve Teslimi)
Projenizi İzmir’de atölyemizde tasarım(İzmir Solidworks Tasarımı) imalat, mekanik montaj(İzmir Makina Tasarımı ve İmalatı) ve otomasyon(İzmir Otomasyon) aşamalarını tamamlayarak devreye alıyoruz. Çalışmalarımızın bitiminde sizleri SvS Mekatronik İzmir ofisimizde ağırlayarak veya fotoğraf/video ile projenizi sizlere sunuyoruz. Daha sonra makinanızı fabrikanızda devreye alarak prosesinize uygun otomasyon sistemleri(İzmir Mekatronik) ile adapte ediyoruz.
image23